Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Профілактичний рейд в Бахмутському районі

Переглядів: 376

10 липня 2020 року, з метою перевірки інформації щодо насильства над дітьми, службою у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації спільно зі спеціалістами Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціалістами бригади соціально-психологічної допомоги, проведений рейд до ВЦА Зайцеве.

Під час проведення рейду відвідана сім’я, в якій виховуються неповнолітні діти  та яка потребує соціальної підтримки.

За результатами рейду факту насильства над дитиною не підтверджено. З матір’ю проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час, недопущення вживання алкогольних напоїв. Дітям надано матеріальну допомогу у вигляді канцелярських товарів.

Спеціалістами служби завжди ретельно перевіряються факти, викладені в повідомленнях, що стосуються захисту дитини від насильницьких дій, жорстокого поводження з нею, до роботи обов’язково залучаються спеціалісти та психологи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти Бахмутського відділу поліції, медичні працівники, працівники закладів освіти.« повернутися до списку новин