A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Профілактичний рейд в Бахмутському районі

Дата: 10.07.2020 14:23
Кількість переглядів: 482

10 липня 2020 року, з метою перевірки інформації щодо насильства над дітьми, службою у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації спільно зі спеціалістами Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціалістами бригади соціально-психологічної допомоги, проведений рейд до ВЦА Зайцеве.

Під час проведення рейду відвідана сім’я, в якій виховуються неповнолітні діти  та яка потребує соціальної підтримки.

За результатами рейду факту насильства над дитиною не підтверджено. З матір’ю проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час, недопущення вживання алкогольних напоїв. Дітям надано матеріальну допомогу у вигляді канцелярських товарів.

Спеціалістами служби завжди ретельно перевіряються факти, викладені в повідомленнях, що стосуються захисту дитини від насильницьких дій, жорстокого поводження з нею, до роботи обов’язково залучаються спеціалісти та психологи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти Бахмутського відділу поліції, медичні працівники, працівники закладів освіти.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора