Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

З турботою про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Переглядів: 446

09 липня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію та об’єктів, на які буде спрямована субвенція.

07 липня 2020 року комісією було проведено обстеження двох  квартир, які планується придбати в м. Бахмут за кошти субвенції з державного бюджету для дитини-сироти та особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

На засіданні члени комісії переглянули фото звіт про обстеження квартир, обговорили питання стосовно їх технічного стану, умов проживання, наявної документації на житлові приміщення. За результатами роботи комісії, з урахуванням результатів обстеження, прийнято позитивне рішення щодо придбання  квартир.

Завдяки турботі держави про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в Бахмутському районі станом на 09 липня 2020 року вже дванадцять дітей мають власне житло.

Окрім цього, на засіданні комісії розглянуто Порядок та умови надання у 2020  році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.« повернутися до списку новин