Профілактична робота Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влітку

Дата: 09.07.2020 10:33

Літо-це пора відпочинку для дітей, адже настають довгоочікувані канікули, коли можна не ходити до школи та не виконувати кожного дня домашні завдання. Тому саме влітку діти часто залишаються без уваги дорослих, своїх батьків, вчителів. В цей час зростає кількість дитячого травматизму, правопорушень і різних неприємних ситуацій, в які можуть потрапити діти. Саме тому, фахівцями із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюються профілактичні заходи, які спрямовані на запобігання вчиненню дітьми суспільно небезпечних діянь, поширенню шкідливих звичок серед дітей, попередження насильства та жорстокого поводження у сім’ях з дітьми. Також робота працівників направлена на пропаганду здорового способу життя, активного відпочинку, попередження різних негативних явищ, які можуть мати місце в середовищі неповнолітніх, дитячого травматизму та нещасних випадків на водоймах, будівельних майданчиках та інших територіях підвищеного ризику.

Діти будь-якого віку повинні бути завжди під пильним оком своїх батьків, які мають постійно цікавитись, де і з ким проводить час їх дитина, бути уважними до того, чим вона займається у вільний час, якнайцікавіше організовувати дозвілля своїх дітей. Тільки в такому разі літній відпочинок дітей буде безпечним.