В Бахмутському районі підтримали ініціативу відновлення зон відпочинку

Ініціативу активних мешканців селища Миронівський та голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної  підтримують мешканці інших населених пунктів.  Станом на 8 липня змінився зовнішній вигляд  дитячого пляжу смт Миронівський, до роботи залучилися місцева влада, комунальне підприємство, активісти, підприємства. Сьогодні ще одна машина річного піску була завезена, свою обіцянку виконала керівник району.

Пляж у м.Світлодарську потребує значно більше піску , бо територія зони відпочинку  більше, і фронт робіт теж різноплановий: від вивозу сміття до покосу очерету. Саме цим і займуться світлодарці в найближчий час. Додатково буде завезено пісок впродовж наступного тижня.

З ініціативою про відновлення зон відпочинку до голови Бахмутської РДА звернулася група мешканців селища Новолуганське. Наразі зараз обговорюють потребу в матеріалах, техніці.

Надаємо фото світлини про стан робіт