Голова Бахмутського району зустрілася з мешканцями на лінії зіткнення

Під час робочої поїздки голова Бахмутської  райдержадміністрації Тетяна Єрохіна спільно з групою цивільно-військового співробітництва м. Світлодарськ, ГО «Проліска»  побувала в селищі Травневе та зустрілася з мешканцями міста. Керівник району повідомила, що до кінця листопада БФ «АДРА» надали підтвердження здійснення пасажирських перевезень 4 рази на місяць. Також для мешканців цих населених пунктів продовжується дія «зеленого» коридору в  УПСЗН та Ощадбанку.  Після спілкування з мешканцями було досягнуто домовленості, що 5 родин готові прийняти будівельні матеріали для подальшого відновлення силами ДСНС.

Було обговорене питання відсипки дороги. Спільними зусиллями частина дороги вже відсипана, але на сьогодні закінчився шлак. З цього питання райдержадміністрація за допомогою звернулася до обласної держадміністрації.

Начальник УПСЗН Бахмутьскої РДА Наталя Антипенко провела звірку по отримувачам соцвиплат та зупинилася на особливостях роботи в умовах карантину.

Тетяна Єрохіна передала медикаменти в громадський  центр  для можливості надання первинної екстреної допомоги.