В Бахмутському районі борються з пожежами

06 червня 2020 року на трасі Київ - Харків – Довжанський на території Бахмутського району сталася пожежа автотранспортного засобу в наслідок несправності автомобільного обладнання, постраждалі відсутні. Також протягом доби на території Бахмутського району зафіксовано випадки загоряння сухої рослинності в наслідок необережного поводження з вогнем невстановлених осіб.

Бахмутською райдержадміністрацією з метою попередження, запобігання та ліквідації пожеж в природних екосистемах на території Бахмутського району, забезпечено виділення паливно-мастильних матеріалів з районного матеріального резерву, державним пожежно-рятувальним загонам ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Райдержадміністрація закликає громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків, бути уважними перебуваючи в природних екосистемах, не допускати виникнення пожеж!

У випадку виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації телефонуйте за номером «101».