В Бахмутському районі продовжують співробітництво з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста

Дата: 07.07.2020 13:07

З метою обговорення проблем району, а саме стан справ на лінії розмежування, голова Бахмутської РДА зустрілася з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Тетяна Єрохіна подякувала Ганні та Вірі (фахівці МКЧХ) за підтримку мешканців в період карантину, а це і підвезення медичних працівників, і допомога в засобах індивідуального захисту, та розповіла про співпрацю з іншими донорами. На разі партнерів цікавило питання транспортного сполучення Травневого і Гладосово – 4 рази на місяць мешканців цих населених пунктів АДРА доставляє до Бахмута. Така домовленість була досягнута наприкінці червня, і проект буде працювати до листопада 2020 року.

Зараз Міжнародний Комітет Червоного Хреста займається  питанням благоустрою біля КПВВ «Майорськ», а саме розміщення туалетів для людей, які очікують  в чергах. Питання стане актуальним, якщо КПВВ відкриють. З боку адміністрації були надані всі координати відповідальних осіб та покроковий алгоритм оформлення документів. Також представники організації поділилися планами на майбутнє, серед них забезпечення людей паливом на зимовий період, співпраця з місцевими радами у вирішенні локальних проблем.