Родини Бахмутського району продовжують отримувати подарунки

Діти, які виховуються в родинах зі складними життєвими обставинами, отримали подарунки від  Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ. На цей раз зустріч відбувалася з батьками та дітьми в місті Світлодарськ. 30 дітлахів, від майбутніх первачків до 4 класу, отримали рюкзаки та канцелярію.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна передала рюкзаки  та набори в молодіжному центрі Світлодарська. Керівник району зазначила, що завдяки співпраці влади, громадськості і міжнародних організацій сьогодні вирішується багато питань. Пріоритетом залишається охорона дитинства, і зустріч цьому підтвердження.

Зі свого боку батьки подякували за увагу міжнародних організацій та райдержадміністрації до всіх проблемних питань.

Завдяки співпраці  Бахмутського районного центру соціальних служб для  сімї,  дітей  та молоді з Дитячим фондом ООН 110 дітей отримали рюкзаки і вже готові до навчального року.