Офіційну інформацію про соціальний захист населення мешканці Бахмутського району тепер можуть дізнаватись із Fасеbоок

Дата: 06.07.2020 11:10

У соціальній мережі Fасеbоок розпочинає роботу публічна сторінка Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації. Вона інформує про останні зміни в законодавстві у сфері соціального захисту населення, проекти програм соціально-економічного розвитку області, заходи з регіонального розвитку, рішення засідань комісій та робочих груп тощо.

Крім того, на сторінці є можливість зворотного зв'язку - користувачі мережі мають можливість звернутись до працівників Департаменту через кнопку «Повідомлення» або в коментарях до постів з питаннями, пропозиціями, скаргами чи подяками.

Приєднатись по пабліку, вподобати або звернутись можна за посиланням https://www.facebook.com/departmentofsocprotection