Відновлення зон відпочинку в Бахмутському районі - продовження

Дата: 02.07.2020 08:40

Благоустрій територій біля водоймищ району продовжено. За сприяння голови Бахмутської РДА  Тетяни Єрохіної  завозиться річний пісок в населенні пункти району. До гарної справи долучились Вуглегірська ТЕС, мешканці району. Секретар Світлодарської міської ради Віталій Воронкевич особисто займався плануванням території.  Слід зазначити, що територія біля водоймища у Світлодарську  належить до земель іншої ради, але за територіальною ознакою знаходиться майже біля центру міста. Враховуючи цю особливість, головою райдержадмністрації було прийняте рішення  виконати роботи без бюджетних коштів,а власними силами, за допомогою соціально відповідальних партнерів та небайдужих людей.

Розпочинаються роботи на пляжі і в смт Миронівський. Ініціативна група планує розпочати благоустрій в п’ятницю.

Беручи до уваги  коментарі, які були розміщені  сумнівними користувачами під новиною на сторінці Бахмутського району і копроментують діяльність органу державної влади, Бахмутською РДА прийняте рішення звітувати про хід робіт через фото світлини.