В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

1 липня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в  онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 6 заяв. За результатами розгляду документів 5 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна соціальна допомога. Одному заявнику відмовлено, оскільки співмешканець заявника не працює, не перебуває на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовує можливості, передбачені законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 6 заяв щодо призначення житлової субсидії та 1 заява про включення до ЄДАРП і надання пільг. 4 заяви за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 3 заявникам відмовлено у призначені житлової субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 54 заяви ВПО. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.