A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 01.07.2020 09:58
Кількість переглядів: 607

Фото без опису

1 липня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в  онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 6 заяв. За результатами розгляду документів 5 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна соціальна допомога. Одному заявнику відмовлено, оскільки співмешканець заявника не працює, не перебуває на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовує можливості, передбачені законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 6 заяв щодо призначення житлової субсидії та 1 заява про включення до ЄДАРП і надання пільг. 4 заяви за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 3 заявникам відмовлено у призначені житлової субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 54 заяви ВПО. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора