Бахмутський район відкритий для співпраці та діалогу у вирішенні питань літних людей

26 червня 2020 року у м. Світлодарську на базі КЗ  «Світлодарському Палаці культури» відбулась робоча зустріч голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни  Єрохіної, секретаря Світлодарської міської ради Віталія Воронкевича, директора КЗ «Світлодарський  Палац культури» Валерія Коваленко з представниками відділення Польської Гуманітарної Акції в Україні. В ході робочої зустрічі обговорювались питання реалізації програми підтримки літніх людей, координація спільних дій та вирішення ряду питань діяльності, як комунального закладу «Світлодарський Палац культури» так і громадських організацій м.Світлодарська, міжнародних  неурядових організацій. Під час наради Тетяна Єрохіна наголосила: «Для нас дуже важливо не тільки співпраця заради мешканців нашого району, але пошук компромісу, побудова діалогу й комунікацій між всіма учасниками процесу.