В Бахмутському районі розпочато прийом документів для призначення соціальної матеріальної допомоги на дітей "пакунок малюка"

Дата: 26.06.2020 12:24

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області у зв'язку з набуттям чинності розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.06.2020 № 579/5-20 "Про затвердження Порядку використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районним бюджетам, бюджетам об’єднаних територіальних громад на виплату у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу "пакунок малюка" та не отримали її, або опікуну такої дитини» розпочинає прийом документів для виплати соціальної матеріальної допомоги особам, які не отримали одноразову допомогу на дітей "пакунок малюка". Для отримання вищезазначеної допомоги до управління праці в термін до 09 грудня 2020 року необхідно надати наступні документи:

1) заява для призначення допомоги;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) копія документу, що посвідчує особу;

4) копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті);

5) копія рішення суду про встановлення опіки, у разі звернення опікуна;

6) копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (подається внутрішньо переміщеними особами).

З будь-яких питань щодо призначення та виплати соціальної матеріальної допомоги особам, які не отримали одноразову матеріальну допомогу "пакунок малюка" звертатися безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області за телефоном: (0627) 44-71-55, або за адресою: вул. Миру, 69, м. Бахмут.