Бахмутський район продовжує поповнювати місцевий матеріальний резерв

Дата: 25.06.2020 09:58

Відповідно до графіку накопичення місцевого матеріального резерву, затвердженого розпорядженням голови Бахмутської райдержадміністрації від 22 квітня 2020 року № 211, з урахуванням надзвичайної ситуації регіонального рівня на території Бахмутського району викликаної гострою респіраторною хворобою COVID-19, райдержадміністрація здійснила поповнення місцевого матеріального резерву антисептичними та дезінфекційними засобами, які плануються використати для здійснення запобіжних заходів та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, викликаної екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей. Зазначене питання  розглянули на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Бахмутського району 25 червня 2020 року в онлайн режимі з керівниками закладів охорони здоров’я  Бахмутського району, місцевих підрозділів ДСНС України та Бахмутського відділу поліції Головного управління поліції в Донецькій області.

Всі лікарні вторинного рівня району отримають антисептичні  та дезінфікуючі засоби, спиртовий розчин.