В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

24 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 3 заяви. За результатами розгляду документів 3 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 9 заяв щодо призначення житлової субсидії. За результатами розгляду усі заяви були задоволені.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 92 заяви ВПО. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначенні різні види соціальних виплат.