Школярі Бахмутського району продовжують отримувати подарунки

Дата: 23.06.2020 09:37

Дитячий фонду ООН, ЮНІСЕФ продовжує підтримувати мешканців Бахмутського району. Співпраця з міжнародними організаціями дозволяє вирішувати багато питань, серед них і підтримка сімей. У цьому напрямку активну роботу веде Центр соціальних служб  для сімї, дітей та молоді.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна передала рюкзаки  та набори першокласника дітям та батькам в Миронівських ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2. Більше 30 дівчаток та хлопчиків готуються до свята першого дзвоника. Учбові заклади також ведуть підготовчі роботи: ремонтують вестибюль, теплопостачання, готують кабінети.  Керівник району ознайомилась с ходом виконання, начальник відділу освіти Світлана Гатченко доповіла, що наразі ведуться роботи по встановленню люків та протипожежних дверей.

Зі свого боку батьки подякували за увагу міжнародних організацій та райдержадміністрації до всіх проблемних питань