Вітання з Днем державної служби від колективу Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністраці

Своє професійне свято 23 червня святкують державні службовці. День державної служби відзначається в Україні щорічно з 2003 року в День державної служби Організації Об'єднаних Націй, згідно з Указом Президента від 4 квітня 2003 року.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Вітаємо усіх колег державних службовців із професійним святом!

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього України!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Колектив Управління праці та соціального захисту населення

Бахмутської райдержадміністрації