Увага мешканцям Бахмутського району! З 1 липня 2020 року підвищено розміри соціальних виплат

Дата: 23.06.2020 09:05

Законом України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” з 1 липня прожитковий мінімум встановлено в розмірі 2118 грн, а для основних соціальних і демографічних груп населення у таких розмірах:

• для дітей віком до 6 років — 1859 грн;
  • для дітей віком від 6 до 18 років — 2318 грн;
  • для працездатних осіб — 2197 грн;
  • для осіб, які втратили працездатність — 1712 грн.

Відповідно до зростання прожиткового мінімуму з 1 липня 2020 року збільшено розмір державних соціальних допомог, які виплачуються із розрахунку прожиткового мінімуму, а саме:

- допомога у зв'язку з вагітністю та пологами;

- допомога на дітей одиноким матерям;

- допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

- тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

- державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею;

- компенсаційна виплата фізичним особам, які надають соціальні послуги;

- державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

- державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям;

- щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам на оплату житлово - комунальних послуг;

- державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

- тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

У зв'язку з даними змінами управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації  проведено відповідні перерахунки вищевказаних допомог і починаючи з липня допомога виплачуватиметься в збільшеному розмірі.

З будь-яких питань щодо соціальної підтримки сімей з дітьми звертатися безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області за телефоном: (0627) 44-71-55, або за адресою: вул. Миру, 69, м. Бахмут.