Подяка за співпрацю від Бахмутської РДА

20 червня по всьому світу відзначають Всесвітній день біженців. З нагоди цієї дати Бахмутська РДА висловлює подяку представникам Слов'янського регіонального офісу Агентства ООН у справах біженців в Україні.

Шановні колеги!

Бахмутська районна державна адміністрація з нагоди 70-ї річниці заснування та 25-ї річниці роботи в Україні  висловлює подяку Слов'янському регіональному офісу Агентству ООН у справах біженців в Україні  за всебічну гуманітарну допомогу та підтримку населення, що постраждало  від збройного конфлікту на Сході України. Вже кілька років представники офісу співпрацюють з адміністрацією та місцевими радами з питань підтримки людей, які  опинилися в складних життєвих умовах.

Завдяки вашій увазі тисячі людей зберегли свої родини, дітей, не втратили віри в майбутнє. Саме ваші ініціативи допомагають вирішувати багато питань стосовно прав та свобод внутрішньо переміщених осіб.

Сподіваємося, що і у подальшому будемо співпрацювати заради благополуччя людей.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                             Тетяна ЄРОХІНА