В Бахмутському районі відмовилися від проведення масових заходів

Дата: 19.06.2020 10:44

На засіданні організаційного комітету  з підготовки до святкування з нагоди Дня Конституції  було прийнято рішення не проводити масовий захід у м. Світлодарськ  26 червня 2020 року.

Голова комітету Тетяна Єрохіна зазначила , що у зв’язку з подовженням адаптивного  карантину  та враховуючи, що  у м. Світлодарськ був виявлений перший підтверджений випадок інфікування гострої респіраторної хвороби  CovID:l9, буде великим ризиком збирати людей зі всього району на свято. Всі присутні на засіданні погодилися та вирішили продовжити роботу по культурно-масовим заходам у режимі онлайн.

Також було вирішено, що  можливо проводити заходи без залучення великої кількості людей, а саме покладання квітів , зустрічі, але при дотриманні  умов карантину.