В Бахмутському районі запрошують до участі у конкурсі «Підприємець року»

Дата: 18.06.2020 15:47

У Донецькій області вже стало доброю традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області» ініціювали проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2020».

Бахмутська райдержадміністрація пропонує активним представникам підприємництва району прийняти участь у конкурсі « Підприємець року» за номінаціями:

1. «Підприємець року в галузі промисловості»;
  2. «Підприємець року в галузі сільського господарства»;
  3. «Підприємець року в галузі торгівлі»;
  4. «Підприємець року в галузі послуг»;
  5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);
  6. «Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»;
  7. «Start-Up року»
  8. «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;
  9. «За активну підтримку малого бізнесу»
  10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ».

До участі у конкурсі необхідно подати документи:

1. Анкета-заява;
  2. Рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи;
  3. Письмова рекомендація- характеристика;
  4. Копія витягу з Державного реєстру про державну реєстрацію підприємства або підприємця-фізичної особи;
  5. Копії документів, що підтверджують особу кандидата (паспорт);
  6. 2 фотокартки.

Документи приймаються до 25 червня 2020 року за адресою: м. Бахмут, вул. Сибірцева,33 І поверх, кабінет 1, тел. 44-67-02.