У Бахмутському районі відновив роботу заклад дошкільної освіти «Зірочка» Луганської селищної ради

18 червня 2020 року в Бахмутському районі після карантину частково відновив  роботу дитячий садок «Зірочка». Дошкільний заклад відкрився з дотриманням умов роботи під час карантину. У групах та на території садочка було проведено ряд профілактичних заходів для безпечного перебування вихованців та роботи персоналу:

-  забезпечено вхідний санітарний контроль ;

- посилено дезінфекційний режим шляхом проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів, провітрювання;

- батьки ознайомлені з правилами щодо дотримання протиепідемічних заходів під час перебування дітей в закладі в умовах карантину;

- проведено позачергові та цільові інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності з працівниками дошкільного підрозділу;

-  внесено зміни до режиму дня та розкладу занять.

Карантинні обмеження тимчасові, тож, від того наскільки ми будемо берегти себе і своїх рідних, залежить наше здоров’я.

На сьогодні в районі працюють два дошкільних закладу, планується розпочати роботу в дитячому садку селища Калинівка.