A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 17.06.2020 10:55
Кількість переглядів: 515

Фото без опису

17 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 5 заяв. За результатами розгляду документів 3 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога. 2  заявникам відмовлено, оскільки не працюють, на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості не перебувають та не використовують можливостей, передбачених законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 6 заяв щодо призначення житлової субсидії та 1 заява про включення до ЄДАРП і надання пільг. За результатами розгляду усі заяви були задоволені.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 73 заяви ВПО. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначенні різні види соціальних виплат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора