В Бахмутському районі вітали жінок-керівників

Дата: 16.06.2020 16:01

Фото без описуВітання з днем народження сьогодні приймали одразу дві  жінки керівники Бахмутського району.

Ніна Гусак очолює Центр дитячою та юнацької творчості у м. Світлодарськ. На сьогодні позашкільний заклад найкращий не тільки в районі, а й в області. Організаторські здібності, творчий підхід до справи, вміння працювати з дітьми та з батьками  - все це якості Ніни  Володимирівни. Навіть у свій день народження вона займалася улюбленою справою – готувала актову залу до майбутніх спектаклів (наразі заклад на чолі з директором працюють спільно з міжнародною організацією по реалізації проекту).  Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна разом з начальником відділу освіти Світланою Гатченко привітали  пані Ніну з днем народження та побажали й надалі бути найкращими в справі організації дозвілля дітей та розвитку їх творчих здібностей.

Особливі слова на свою адресу сьогодні почула і Галина Петрівна Неледва, секретар Луганської селищної ради. Тендітна, але сильна жіночка вже не один рік  працює на користь своїх земляків. Галина Петрівна завжди оперативно реагує на всі питання, будь то соціальний захист чи відновлення житла. У тісній співпраці з адміністрацією, міжнародними фондами і організаціями відновлювала всі сфери життя населених пунктів ради, завжди поспішала на допомогу людям.

Вітаємо шановних жіночок з днем народження та бажаємо щастя на довгі роки!