Мешканці Бахмутського району, які отримують соціальну послугу догляду вдома, одержать продуктові набори

Дата: 16.06.2020 15:53

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна відвідала жителів Бахмутського району, які отримують соціальну послугу догляду вдома. Голова започаткувала передачу натуральної допомоги у вигляді продуктових наборів. Спілкуючись із мешканцями Тетяна Єрохіна наголосила на тому, що ця допомога стала можлива завдяки ініціативі голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка.

В умовах проведення в Бахмутському районі карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID - 19) та посилення соціального захисту населення, не залишено поза увагою осіб, які не в змозі обслуговувати себе самі. Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за рахунок коштів обласної субвенції придбало 944 пакети для 472 осіб. До складу продуктового набору входить близько 10 кг. продуктів харчування, в тому числі крупи, цукор, сіль, борошно, макаронні вироби, консерви.