Учбові заклади Бахмутського району готуються до «зими»

Дата: 13.06.2020 09:13

Під час робочої поїздки голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна ознайомилася зі станом підготовчих робіт до зими та нового навчального року вучбових закладах району. На сьогодні ведуться роботи з термомодернізації в Миронівській ЗОШ№1 (утеплення підлоги, встановлення дверей). В Світлодарській ЗОШ та Миронівській ЗОШ №1 проводять поточні ремонти  кабінетів, холу. В Світлодарському НВК вже завершено заміну вікон, силами батьків та колективу проведено ремонт системи опалення в окремих учбових класах. Керівник району звернула увагу на виконання заходів  з протипожежної безпеки.

Під час спілкування з директором Світлодарської ЗОШ Ольгою Бугою було обговорено питання стосовно ремонту аварійної покрівлі над спортивною залою. Наразі ця ситуація під особистим контролем Донецької ОДА, вирішується джерело фінансування для проведення реконструкції та ремонту.