До уваги фізичних осіб-підприємців Бахмутського району, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до І і ІІ групи платників єдиного податку, на вихованні яких є діти віком до 10 років!

Дата: 12.06.2020 14:23

Урядом 01 червня 2020 року схвалено постанову Кабінету Міністрів України № 432 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 і від 22 квітня 2020 року № 329», якою урегульовано питання отримання допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, з числа осіб, які:

• згідно законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (пенсіонери та особи з інвалідністю;
  • зареєструвались як фізичні особи – підприємці у січні – березні 2020 року.

Допомога на дітей зазначеним особам, які звернулись за її призначенням у травні - червні 2020 року, призначається та виплачується, починаючи з травня 2020 року.

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області за травень – червень 2020 року прийнято 31 заява на призначення допомоги, в тому числі:

- 15 заяв надано через веб-портал підсистеми Е-послуга «допомога на дітей ФОП»;

- 17 заяв надані особисто .

Допомогу призначено 31 особі, в тому числі:

- на 14 дітей віком до 6 років - на суму 24906 грн.;

- на 20 дітей віком до 10 років - на суму 44360 грн.

Насьогодні здійснено виплату 12 особам для 13 дітей на загальну суму 52,4 тис.грн. Решта осіб отримають виплату протягом червня.

З будь-яких питань щодо соціальної підтримки сімей з дітьми звертатися безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області за телефоном: (0627) 44-71-55, або за адресою: вул. Миру, буд. 69, м. Бахмут.