ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ! УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації повідомляє

Дата: 12.06.2020 14:20

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ!

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у Донецькій області, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області тимчасово призупиняє на період карантину особистий прийом населення Бахмутського району. Обслуговування населення буде забезпечено через поштові скриньки, телефонний зв'язок та електронну пошту.

Просимо скористатися можливістю звертатися до спеціалістів управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області з питань надання житлових субсидій, пільг, грошових виплат усіх видів державних допомог, компенсацій громадянам пільгових категорій:

- за телефоном (0627) 44-71-55;

- електронною поштою: 25946273@mail.gov.ua.

Нагадуємо про можливість оформлення житлової субсидії, допомоги при народженні дитини та виплату допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку в режимі он-лайн.

Дякуємо за порозуміння!