До відома матерів, що мешкають на території Бахмутського району, та осіб, які встановили опіку і не отримали одноразову допомогу на дітей "пакунок малюка"!

Дата: 12.06.2020 14:18

У зв'язку з прийнятим рішенням Донецькою обласною державною адміністрацією щодо виплати у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які не отримали одноразову допомогу на дітей "пакунок малюка" за рахунок коштів обласного бюджету, управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області веде підготовку реалізації пілотного проекту з надання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка". Орієнтована кількість отримувачів виплат соціальної матеріальної допомоги в Бахмутському районі складає 538 осіб для 539 малюків. Розмір вищезазначеної допомоги складатиме 3250,0 гривень на одну дитину та виплачуватиметься на дітей, які народилися у період з 01.09.2018 по 31.12.2019.

З будь-яких питань щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» звертатися безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області за телефоном: (0627) 44-71-55, або за адресою: вул. Миру, 69, м. Бахмут.