Бахмутська РДА співпрацює зі штабом ООС

Дата: 12.06.2020 13:37

Бахмутська райдержадміністрація, в особі голови  Тетяна Єрохіної, продовжує співпрацю з підрозділами штаба ООС.

Бахмутська РДА продовжує співпрацювати з військово-цивільним співробітництвом. У червні завдяки тісній співпраці були вирішені питання доступу до окремих об’єктів інфраструктури з приводу проведення ремонтних робіт. На сьогодні розглядаються варіанти підсипки дороги до населеного пункту Травневе, вирішити цю проблему планується спільно з підприємствами, військовими на небайдужими громадянами. У зв’язку з карантинними обмеженнями представники військово-цивільного співробітництва не відвідують учбові заклади з приводу патріотичного виховання, але надають допомогу в ремонтних роботах, благоустрої.

Зі свого боку учбові заклади та райдержадміністрація допомагають штабу ООС в інших питаннях. Тетяна Єрохіна передала від себе особисто та від директорів Миронівської ЗОШ №2 Олени Толстікової розсаду для квітників. Гарні квіти додадуть настрою військовослужбовцям в спекотні дні.