Бахмутський район готується до дня Конституції

Дата: 12.06.2020 11:25

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання організаційного комітету  з питань проведення та святкування Дня Конституції  та Дня молоді.

У зв’язку з карантинними обмеженнями всі  масові заходи  будуть проходити на свіжому повітрі . Було вирішено, що свято пройде у м. Світлодарськ. Співочий майданчик, караоке та робота локацій  будуть працювати біля Палацу культури до початку святкового концерту. Творчі колективи Світлодарського палацу культури, Районного будинку культури, ЦЕВ «Юність», Луганського будинку культури та ПК Часовоярського вогнетривкового комбінату готують виступи.

Члени оргкомітету вирішили, що святкування проведуть  у формі концерту без офіційної частини, враховуючи особливості проведення заходів під час карантину. Цього разу презентацій від місцевих рад проводити не  планується.

Для мешканців району готуються і приємні сюрпризи, але вирішили, що поки оголошувати їх не будуть.