Заклади культури Бахмутського району перейшли на новий формат роботи

Дата: 11.06.2020 15:13

Для всіх жителів Бахмутського району, а особисто для малечі, яка вже знаходиться на канікулах і на даний час не можуть відвідувати заклади культури, поїхати на відпочинок  у оздоровчий табір,  зв’язку з карантином, працівники культури підготували ряд он-лайн заходів, які будуть транслювати на сторінках соціальних мереж YouTube та Фейсбука.

І починаємо наш он-лайн марафон заходів з  Хвилинки гумору від народного театру естрадних мініатюр «На задвірках» КЗ «Бахмутський районний будинок культури»

Нарешті закінчився навчальний рік і настали довгоочікувані канікули - радіє малеча, з полегшенням зітхнули батьки, але ще і досі як почують – «дистанційне навчання» їх кидає в тремтіння…. Дивимось.

Мініатюра «Вирішення завдання» з репертуару шоу «Уральські пельмені» у виконанні акторів народного ТЕМ «На задвірках» КЗ «Бахмутський районний будинок культури»: