Бахмутський район зустрів підрозділи ДСНС

25  співробітників  ГУ ДСНС України  прибули до Бахмутського району для проведення відновлювальних робіт.

Бахмутською РДА спільно з підприємствами та організаціями району було організовано проживання та харчування рятувальників. 11 червня з самого ранку вони приступили до виконання поставлених завдань. Спочатку будуть відновлені будинки в селищі Луганському, бо саме туту розпочали відновлювати покрівлі ще місць потому.

Всього в районі в відновленні покрівель мають потребу більше 190 будинків, але  окремі можуть бути відновлені  тільки при  застосуванні режиму тиші. Бахмутська райдержадміністрація буде звертатися з цього приводу  до Донецької ОДА та штабу ООС.

Бахмутська РДА висловлює подяку всім причетним до справи відновлення покрівель житлових будинків за рахунок обласного матеріального  резерву. В першу чергу Донецькій ОДА за ініціативу та реалізацію цієї програми.