Що турбує мешканців Бахмутського району

Більше 10 питань надійшло до голови  Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної  під час проведення гарячої телефонної лінії.

Найактуальнішими залишаються питання стосовно ситуації по карантину, а саме: коли відкриються дитячі садки, чи є випадки зараження корона вірусом в районі, стан доріг.

Надійшло також звернення від батьків одного з дитячих садків  району. Вони занепокоєні довготривалим  ремонтом  будівлі і просили прискорити завершення та відкриття садку.

Мешканка с. Міньковка просила посприяти у ремонті дільниці дороги  загальнодержавного користування. З цього приводу райдержадміністрація звернеться до служби автомобільних доріг. Наразі в районі зараз ведуться  ремонтні  роботи на окремих ділянках.

Під час спілкування  з мешканцями Тетяна Єрохіна розповіла про стан справ  з ситуацією по коронавірусу.