Соціальний захист дітей в умовах карантину

Дата: 11.06.2020 08:21

В умовах проведення в Бахмутському районі карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID - 19), служба у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації продовжує працювати в умовах карантину, оскільки захист прав та інтересів дітей – це пріоритетне завдання служби.

Спільно з фахівцями Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками Бахмутського ВП та місцевих органів влади, під час карантину приділяється ще більше уваги сімям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою запобігання загострення в умовах вимушеної самоізоляції, таких проблем, як неналежне виконання батьками своїх обов’язків, вживання алкоголю, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми.

Для визначення ймовірних ризиків для життя і здоров’я дітей, службою постійно проводяться бесіди з батьками, діти яких виховуються в спеціальних ЗОШ-інтернатах та на час карантину повернулись додому, стосовно основних правил запобігання зараженню на COVID-19, а також з інших питань, які стосуються виховання та утримання дітей.

Питання захисту прав дітей перебуває на постійному контролі голови Бахмутської райдержадміністрації та служби у справах дітей.