До уваги мешканців Бахмутського району! Основні правила поведінки на воді, біля водоймищ

Дата: 10.06.2020 13:58

Бахмутська райдержадміністрація наголошує, що під час відпочинку біля водойм, щоб уникнути трагедії на воді, слід пам’ятати основні й не складні правила безпеки. Найперше, слід купатися в спеціально призначених та обладнаних для цього місцях.

Найбільш сприятливою для купання є безвітряна, сонячна погода з температурою повітря 22 градуси, та води 18 градусів. Найкращий час – ранок або вечір, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Після тривалого перебування на сонці не пірнайте з розбігу, заходьте поступово, можна спочатку декілька разів зануритися. Різка зміна температури дуже небезпечна для людського організму, особливо для людей із хворим серцем. Плавати у воді треба не більше 20 хвилин.

Під час купання забороняється:

- заходити у воду в незнайомих місцях та в місцях не призначених для купання;

- здійснювати купання в місцях, обладнаних написами: «Купатися заборонено!»;

- розпивати спиртні напої;

- заходити у воду в нетверезому стані;

- пірнати з берега, гірки, дерева;

- залишати дітей без догляду;

- запливати за буйки;

- порушувати правила громадської поведінки.