В Бахмутському районі особлива увага приділяється прийомним сім’ям

Дата: 10.06.2020 10:52

Питання функціонування прийомних сімей в Бахмутському районі перебуває на постійному контролі працівників Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Протягом 05-09 червня 2020 року фахівцем із соціальної роботи Центру здійснено візити у прийомні сім’ї на території Часовоярської міської ради. Під час візиту обстежено умови проживання та виховання дітей в сім’ях, проведено роз’яснювально-профілактичну роботу з членами родин у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV2. Особливу увагу було звернуто на те, що прийомні батьки несуть особисту відповідальність за утримання, виховання, збереження життя та здоров’я прийомних дітей.