В Бахмутському районі відвідали переможців конкурсного відбору «Український донецький куркуль»

Дата: 09.06.2020 09:37

З метою здійснення постійного контролю за цільовим використанням бюджетних коштів суб’єктами малого підприємництва шляхом моніторингу етапів реалізації проектів,  для яких вони отримали фінансову підтримку, 05 червня 2020 року Бахмутська райдержадміністрація провела обстеження проектів-переможців Світлодарської міської та Миронівської селищної рад.

Програма «Український донецький куркуль» для деяких підприємців стала поштовхом для розвитку власного бізнесу. Підприємці не тільки виконали умови конкурсу та створили нові робочі місця, а й в подальшому планують розширення бізнесу. Відповідно до укладених з переможцями угод станом на 05 червня 2020 року створено 14 робочих місць.

Але у зв’язку з необхідністю дотримання карантинних заходів частину робітників було відправлено у відпустки без збереження заробітної плати.

В ході візиту були обговорені та зафіксовані фактичні результати реалізації проектів, надані консультації та рекомендації щодо подальшого розвитку.