ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ! УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації повідомляє

За ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської стартував проект щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності. Партнерами проекту виступили Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації.

Мета проекту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua розпочато всеукраїнське онлайн-опитування.

Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів, а також тих, що пов’язані з культурними та віковими особливостями.

Відповіді учасників онлайн-опитування допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, та в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення.

Всі бажаючі можуть прийняти участь в опитуванні за посиланням https://diia.gov.ua/barrierfree/uk.