Голова Бахмутської РДА привітала журналістів

Дата: 05.06.2020 09:40

Словами подяки та побажаннями творчих успіхів привітала журналістів голова Бахмутьскої  РДА Тетяна Єрохіна.

Засоби масової інформації сьогодні  всебічно та об’єктивно висвітлюють життя району, не стоять осторонь від гострих питань, завжди зупиняються на позитивних новинах Бахмутського району. Неодноразово журналісти  газет «Вперед» та «События» виїзжали з головою райдержадміністрації в населенні пункти біля самої лінії зіткнення, щоб на власні очі побачити всю проблематику  та донести інформацію до людей. Гострі та цікаві сюжети виходили і на громадському телебаченні  Донбас UA, ТРК «Заказ», АТВ.

• З повагою та порозумінням завжди ставилась до професіі журналіста, бо сама  більше 12 років віддала  справі. Мені дуже імпонує ваше ставлення до подачі матеріалу, неупереджене, іноді критичне, але це здорова критики. Дуже шкода, що на території району на сьогодні не зареєстровано засобів масової інформації, але ж ви про нас не забуваєте, за це вам подяка, такими словами  вітала Тетяна Єрохіна журналістів.

Квіти та солодкі подарунки стали доповненням до гарного настрою людей важливої професії.