ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ ПРО НАМІР ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ У 2020 РОЦІ

Дата: 04.06.2020 17:05

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області нагадує про прийом заяв про намір оздоровлення дітей :

•    від батьків дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки ;

•    та батьків дітей, які виховуються в сім’ях.

Батьки (особи, які їх замінюють) дитини самостійно обирають дитячий заклад оздоровлення.

За рахунок бюджетних коштів дитина має право на забезпечення путівкою до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку один раз на рік за умови, що пільгова путівка за бюджетні кошти не надавалась їй у поточному році.

Забезпечення оздоровленням та відпочинком дітей буде проводитися  на підставі заяв батьків у порядку черговості та в межах бюджетних призначень.

За більш детальною інформацією звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області за адресою: 84500, Донецька обл., м. Бахмут,  вул. Миру 69, ( каб. №11 ) або за телефоном: (0627) 44-71-55.