В Бахмутському району розпочався призов на строкову військову службу

Дата: 02.06.2020 13:23

В  Бахмутському районі розпочався призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу згідно з Указом Президента України від 16 січня 2020 року № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» (із змінами, внесеними Указом Президента України від 23 березня 2020 року № 103/2020) та інших військовозобов’язаних.

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна відвідала проведення медичного обстеження в Бахмутському об’єднаному міському військовому комісаріату перших кандидатів на призов та обговорила з представниками військового комісаріату та складом медичної комісії нагальні питання.

Цей призов на строкову військову службу є значимим для захисту Батьківщини та є першим у 2020 році на території Бахмутського району, який триватиме до 31 липня цього року.