В Бахмутському районі для учнів-переселенців запровадили безкоштовне харчування

Дата: 01.06.2020 14:02

В  Бахмутському районі дітей з числа ВПО та дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, будуть забезпечувати безкоштовним харчуванням.

Відповідне рішення  було прийняте на засіданні сесії районної ради за проектом, поданим Бахмутською райдержадміністрацією.

«Вартість пільгового харчування  для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах,  що перебувають в управлінні Бахмутської районної ради, забезпечуються безкоштовним харчуванням і звільняються від плати за харчування у загальноосвітніх школах та навчально-виховному комплексі з розрахунку 22,00 грн. в день на одну дитину.», - визначено в документі.

На сьогодні в школах району навчається 350  дітей цієї категорії.