В Бахмутському районі вручили медалі ветеранам

Дата: 29.05.2020 13:54

Подвиг ветеранів війни для всіх нас є еталоном мужності та патріотизму. Пам’ять і совість  дають нам змогу відчути величезну відповідальність за турботу про ветеранів війни, надію  на мир та спокій. 29 травня голова Бахмутської райдержадміністрації Т.І.Єрохіна  продовжуючи традицію адресного відвідування ветернів-фронтовиків району, вітала ветеранів в селище міського типу Миронівський та місті Світлодарськ. Проведена робота по виконанню проблемних питань соціального захисту  ветеранів війни  та вжити заходи для їх вирішення. які були висловлені раніше.

Зі словами вітання з нагоди 97 річниці з дня народження Тетяна Іванівна привітала Шевченко Марію Семенівну в смт. Миронівський ,яка пройшла всю війну, була медичною сестрою евакошпиталю, а в повоєнні роки працювала вчителем в школі,приділяючи весь час вихованню молоді. Ми шануємо своїх героїв-ветеранів. Приємною подією стало вручення Знака народної пошани» 75років Перемоги над нацизмом». Подарунки, вітання від районної та селищної організацій ветеранів війни та праці, побажання здоров'я і довголіття, благополуччя,наснаги,добра та  оптимізму лунали на адресу Марії Семенівни. Почесні Знаки в цей день було вручено Кублицькій Єфросинії Михайлівні, інваліду війни 1 групи, яка висловила велику вдячність за вирішення її соціальних питань, і особливо за нагороду; Бариновій Валентині Дмитрівні та Крахмальову Петру Олексійовичу, мешканцям міста Світлодарськ. А запашні короваї, як знак повали, зігрівали серця та створювали добрий настрій у наших ветеранів – фронтовиків. Добра акція «Ветерани. Пам’ять в турботі» триває.