Відбулася колегія Донецької ОДА

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна взяла участь у засіданні колегії Донецької обласної державної адміністрації.

Було розглянуто три питання:

• про організацію надання медичної допомоги ветеранам та учасникам бойових дій;
  • про внесення змін до Регіональних програм «Вода Донеччини на 2017-2020 роки»;
  • про стан проведення інвентаризації земель на території Донецької області.

За результатами колегії головам райдержадміністраціям будуть надані доручення, в тому числі і по Бахмутському району.

Наразі необхідно збільшити асигнування по видаткам на медикаменти та харчування ветеранів війни, здійснити аналіз фінансової спроможності лікарень вторинного рівня. Багато проблемних питань залишається у сфері водопостачання та водовідведення,це зона відповідальності місцевих рад, тому буде проведено робочу нараду по фактичній наявності лічильників холодної води та перспективи їх встановлення.

В районі слід також звернути увагу на стан інвентаризації земель.

По всім питанням будуть вжиті всі необхідні заходи.