Бахмутський район продовжує співпрацю з БФ «Право на захист»

Дата: 28.05.2020 12:42

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна зустрілася з представником БФ «Право на захист» з питання подальшої співпраці.

Олексій Істомін, провідний  консультант з суспільно-політичних питань організації, запропонував продовжити співробітництво у галузі навчання фахівців району практичним застосуванням керівним гуманітарним принципам задля розглядання прав та безпеки цивільного населення. Зі свого боку райдержадміністрація запропонувала перелік зацікавлених осіб, яким ці знання можуть бути корисними. У зв’язку з карантинними обмеженнями поки будуть проводитися вебінари, у подальшому перейдуть до практичних занять та зустрічей для обговорення.

Нагадаємо, що Бахмутська РДА вже третій рік тісно співпрацює з міжнародними організаціями з питань підготовки планів з управління ризиками та пом’якшення негативних наслідків стихійних лих в постраждалих від конфлікту районах. На сьогодні АКТЕД розробляє відповідну програму для Світлодарська.