В Бахмутському районі стартувала Комплексна послуга «єМалятко» для батьків новонародженої дитини

Дата: 27.05.2020 08:44

У Бахмутському районі стартувала Комплексна послуга «єМалятко» для батьків новонародженої дитини, яка реалізовуватиметься протягом 2020-2022 років. Проект «єМалятко» значно спрощує процедуру отримання послуг, пов’язаних із народженням дитини, а саме:

- державна реєстрація народження дитини;

- визначення походження дитини;

- реєстрація місця проживання;

- внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів;

- реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

- призначення державної  допомоги при народженні дитини;

- видачу посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;

- призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;

- визначення належності до громадянства України;

- внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Наразі послугою «єМалятко» вже скористалась одна родина з міста Світлодарськ Бахмутського району, що дозволило батькам швидше отримати комплекс послуг, що супроводжують народження немовляти.

Разом з тим, вітаємо батьків, які першими скористались електронним сервісом, та  подали заяву про державну реєстрацію народження дитини.

З будь-яких питань щодо Комплексної послуги «єМалятко» звертатись до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за телефоном 44-71-55,  за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 69.