В Бахмутському районі відкриються дитячі садки

Дата: 26.05.2020 11:15

освіти на період карантину у зв'язку з поширенням гострої респіраторної
хвороби (
COVID-19)».

Для того, щоб дошкільні заклади могли працювати у штатному режимі і зберегти здоров’я дітей та працівників  необхідно забезпечити усіх працівників закладів засобами індивідуального захисту (маски, рукавички), дезінфікуючими та миючими засобами, одноразовими паперовими серветками та рушниками, рідким милом тощо.

Крім того, у закладах дошкільної освіти необхідно дотримуватись вимог щодо температурного режиму, дезінфекції та провітрювання приміщень. Проводити дезінфекцію поверхонь не рідше, ніж кожні 2 години та відразу після закінчення занять; вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних заходів (в кінці зміни), температурний скринінг, централізований збір та утилізацію засобів індивідуального та колективного захисту, заборонити контактні ігри.

Засновники закладів дошкільної освіти повинні  забезпечити:

• працівників п'ятиденним запасом засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів і організувати контроль за їх використанням;
  • навчання серед працівників щодо правил використання засобів індивідуального захисту, їх утилізації та контроль над дотриманням цих правил;
  • постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах тощо;
  • заборону проведення масових заходів;
  • ранкове приймання дітей на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході в приміщення). Батьки або особи, які їх змінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, знаходитись на відстані до закінчення прийму дитини.