В Бахмутському районі запускається транспорт

Дата: 26.05.2020 10:02

З 27 травня в Бахмутському районі відновляється транспортне сполучення між населеними пунктами району  та містом Бахмут.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 травня 2020 року.

За період карантину до райдержадміністрації надходили багато чисельні звернення громадян, але у зв’язку з правилами карантину  відновлення пасажирських перевезень було неможливе.

За рішенням комісії  по питанню щодо відновлення транспортного сполучення у  Донецькій області:

1. Відновити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом на міському  приміському та міжміську внутрішньобласного сполучені Донецької області.

Таким чином відновлюються транспортні маршрути  з м. Часів Яр, селища Новолуганське до м. Бахмут.