До уваги страхувальників! Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує

У разі надходження від застрахованих осіб листків непрацездатності, в яких зазначено причину непрацездатності «ізоляція від COVID-19 – 11», для отримання фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності на підставі зазначених листків непрацездатності необхідно здійснювати формування окремих заяв-розрахунків, в які включати лише листки непрацездатності з причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19 – 11».

За листками непрацездатності з інших причин непрацездатності (за виключенням - «ізоляція від COVID-19 – 11») необхідно формувати заяви-розрахунки на загальних підставах.

Довідки за тел.: (0627) 44-53-79.

Бахмутське міське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України

в Донецькій області